Zamów książki


Nasze książki dostępne są (były, lub będą 😉 ) w normalnej dystrybucji (księgarnie, sklepy jeździeckie itp.). Oprócz tego mamy pewną niewielką pulę, którą możemy się z Wami podzielić. Ponieważ nie jesteśmy księgarnią i mamy mnóstwo innych obowiązków, prosimy o wyrozumiałość i zauważenie, że:

  • można zamówić maksymalnie 4 dowolne książki w 1 wysyłce, opłata za wysyłkę jest stała i wynosi 11zł (paczka do 2kg). Jeśli chcielibyście zamówić więcej niż 10 egz. (np. żeby rozprowadzić wśród znajomych) prosimy o kontakt mailowy, może będziemy w stanie pomóc.
  • jeśli macie jakieś uwagi, prosimy wpisać je w polu adresu, zaraz po nim.
  • po złożeniu zamówienia (dokładny adres! musimy wiedzieć gdzie wysłać) dostaniecie automatycznego maila z danymi do przelewu. Prosimy o dokładne przepisanie tytułu przelewu! (inaczej się pogubimy i wysyłka może zająć wieki i wymagać interwencji). Po otrzymaniu przelewu wysyłamy książki. Jeśli mail nie dotrze w ciągu kilku godzin (sprawdźcie spam!) prosimy o kontakt. Prosimy nie wysyłajcie potwierdzeń przelewu ani nie odpowiadajcie na automatycznego maila – to nic nie przyspieszy, a generuje bałagan 🙂
  • książki wysyłamy raz w tygodniu (we środę) – na pocztę mamy spory kawałek i nie bardzo mamy możliwość jeżdżenia samochodem z każdą przesyłką i czekania w kolejce. Czasem może się to poślizgnąć, w zależności od innych naszych obowiązków (zwierzaki, warsztaty itp.)

ZAMÓWIENIE

POZYCJA CENA ILOŚĆ
Partnerstwo doskonałe 50,00 zł
Kopyta doskonałe 40,00 zł
Rząd doskonały 40,00 zł