Zamów książki

UWAGA! Nakład KOPYT DOSKONAŁYCH i RZĘDU wyczerpany!!!

Nasze książki dostępne są (były, lub będą 😉 ) w normalnej dystrybucji (księgarnie, sklepy jeździeckie itp.). Oprócz tego mamy pewną niewielką pulę, którą możemy się z Wami podzielić. Ponieważ nie jesteśmy księgarnią i mamy mnóstwo innych obowiązków, prosimy o wyrozumiałość i zauważenie, że:

  • można zamówić maksymalnie 8 książek w 1 wysyłce, opłata za wysyłkę jest stała i wynosi 11zł (paczkomat InPost).
  • jeśli macie jakieś uwagi, prosimy wpisać je w polu adresu, zaraz po nim.
  • po złożeniu zamówienia (książki wysyłamy WYŁĄCZNIE paczkomatami InPost) dostaniecie automatycznego maila z danymi do przelewu. Prosimy o dokładne przepisanie tytułu przelewu! (inaczej się pogubimy i wysyłka może zająć wieki i wymagać interwencji). Po otrzymaniu przelewu wysyłamy książki. Jeśli mail nie dotrze w ciągu kilku godzin (sprawdźcie spam!) prosimy o kontakt. Prosimy nie wysyłajcie potwierdzeń przelewu ani nie odpowiadajcie na automatycznego maila – to nic nie przyspieszy, a generuje bałagan 🙂
  • książki wysyłamy raz w tygodniu – do paczkomatu mamy spory kawałek i nie bardzo mamy możliwość jeżdżenia samochodem z każdą przesyłką. Czasem może się to poślizgnąć, w zależności od innych naszych obowiązków (zwierzaki, warsztaty itp.)

Rezerwacje

POZYCJA Cena ILOŚĆ
Partnerstwo doskonałe 50,00 zł